Kontajnery v praxi

Prednášajúci


Ondřej Šika
Freelancer, DevOps Architekt, Konzultant, Lektor

Tomáš Boros
DevOps Freelancer a Konzultant

Tomáš Boros

Som vášnivý DevOps inžinier zo Slovenska, ktorý momentálne pracuje ako externý dodávateľ a konzultant pre mAdme Technologies v európskom technologickom centre Dublin v Írsku. Doktorát som získal na Slovensku v roku 2020, pričom som robil výskum na Slovenskej technickej univerzite a vo výskumnom inštitúte TNO v Haagu v Holandsku. Vybudoval som a v súčasnosti prevádzkujem Content Delivery Network pre Slovak Telekom a T-Mobile Czech Republic zabezpečujúcu doručovanie obsahu pre OTT platformu Magio Go, ktorá v primetime dosahuje takmer terabit alebo agregovanú šírku pásma.

Zdenko Vrabel
Container Enthusiast

Zdenko Vrabel

Som obyčajný inžinier, ktorý neustále preskakuje medzi kódom a infraštruktúrami. Na LinkedIn zverejňujem technický obsah a snažím sa z LI urobiť zaujímavejšie miesto pre ľudí z oblasti techniky. Rád som v oboch topánkach - SWE aj SRE. Čo ma však baví najviac? Je to vytváranie malých nástrojov CLI pre iných inžinierov. Väčšinu svojho života som strávil ako programátor - dotýkal som sa kódu. Ale tiež som mal vždy veľmi blízko k infraštruktúre. Po rokoch strávených v C/C++ a Jave som naskočil do Go lang bandwagonu. A s týmto jazykom som viac než spokojný.

Ondřej Číž
Solutions Engineer III, F5

Igor Bandurič
Industry Lead Architect, Eviden

Igor Bandurič

Vyštudoval Fakultu hospodárskej informatiky na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde absolvoval aj postgraduálne štúdium. Od roku 2016 pôsobí v spoločnosti Eviden Slovakia, sro. ako Solution Architect. Má skúsenosti s vývojom SW riešení (java, J2EE), skúsenosti s riadením projektov a tiež ako analytik a konzultant. Medzi jeho úlohy patrí príprava ponúk pre RFP, prepojenie obchodnej, aplikačnej a technologickej architektúry tak, aby to prinášalo vyššiu hodnotu zákazníka. Vo svojej alma mater prednáša softvérové inžinierstvo a webdizajn. Zaujíma sa o agilné metódy rozvoja. Bol súčasťou tímu, ktorý navrhoval a realizoval u zákaznika jeden z prvých projektov vývoja a nasadenia kontajenrov do praxe.

Jan Pergler
Solution Architect, CyberArk

Usporiadateľ

Exponet s.r.o.

Již od roku 2000 se věnujeme event managementu, za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Stejně dlouho pořádáme odborné IT konference, které si kladou za cíl seznamovat účastníky s novinkami v oboru, případovými studiemi i nabídkou produktů společností.